Orkiestrowe cięcie włosów w Białymstoku

Jurek Owsiak z Nomkiem

Białostockie salony – „Alicja” przy ul. Mackiewicza 1/8 oraz „Perfekt”, przy ulicy Upalnej 5A/2 zapraszają na strzyżenie, czesanie i farbowanie, z którego całkowity dochód przeznaczony zostanie na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W akcji biorą udział fryzjerzy z całej Polski, a Jurek Owsiak zachęca: „Zróbmy sobie fantastyczne fryzury, dla babci, dla dziadka, dla wszystkich tych, dla których zbiera w tym roku Wielka Orkiestra!”.

Na orkiestrowe strzyżenie białostockie salony zapraszają w dniu Finału WOŚP, czyli w niedzielę, 13 stycznia 2013r. Wówczas to w salonach wyłączone zostaną kasy, a klienci wynagrodzenie wrzucać będą bezpośrednio do orkiestrowych skarbon. Ale skarbony w salonach znajdują się już teraz, i już teraz klienci mogą wypełniać ją drobnymi datkami.
W finałową niedzielę w salonach wylicytować będzie można jedną z maskotek chłopca o imieniu Nomek, który jest symbolem całej fryzjerskiej akcji, oraz obrazek z oryginalnym, własnoręcznym podpisem Jurka Owsiaka. „Tort dla wszystkich, licytacje, malowanie twarzy, to tylko kilka z przewidzianych na ten dzień atrakcji” – mówi Alicja Matoszko z salonu „Alicja”. „Wesoła atmosfera w salonie oraz ciężka praca w dniu finału!” – tak z kolei zapowiada finałową niedzielę Joanna Sakowicz z salonu Perfekt.

Zbiórka w białostockich salonach jest częścią ogólnopolskiej akcji fryzjerskiej prowadzonej przez salony firmowe marki KEMON – w dotychczasowych siedmiu Finałach udało im się zebrać ponad milion złotych. „Z fryzjerami gramy od lat, od lat dziękujemy im za ich zaangażowanie w telewizyjnym studio. Jeżeli możecie, odwiedźcie swojego fryzjera, zróbcie sobie fryzurę, o której zawsze marzyliście i bawcie się dobrze!” – zachęca Jurek Owsiak,
zapraszając jednocześnie wszystkich mieszkańców Białegostoku do orkiestrowych salonów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *