Nowa płyta Kabanos

kabanos-napudle

Do sklepów w całej Polsce trafiła akustyczna płyta Kabanosa – „Na Pudle”. Album jest podsumowaniem trzech płyt studyjnych i jednej ep-ki, czyli dorobku zespołu w latach 2007-2012.

– Wzięliśmy na warsztat śpiewne kawałki, którym mogliśmy nadać zupełnie inny klimat, ale też np. z metalowego „Klauna” zrobiliśmy rasową balladę, dodając do tekstu nowe melodie – mówi wokalista zespołu, Zenek Kupatasa. – W marcu i kwietniu ruszamy w akustyczną trasę koncertową po całej Polsce. To takie same jak żadne, ekskluzywne wręcz koncerty, na których będzie można obcować z kiełbasą liryczną. Na albumie znalazło się 12 piosenek, w tym jedna premierowa – „Marysia”.

Płyta jest wydawana przez zespół niezależnie z dystrybucją w całej Polsce. – To model, który doskonale działa w naszym zespole. Wydaliśmy tak już trzy płyty. Na samym początku było ciężko, bo tylko dokładaliśmy do tego interesu. Uczyliśmy się jednak na błędach i staliśmy się samodzielni.

Płytę można kupić w każdym dobrym sklepie, lub bezpośredno od zespołu pod tym adresem https://www.sklep.wesolebaloniki.pl/?plyty,82 oraz w MP3 za pośrednictwem internetowego sklepu SoundPark http://www.soundpark.pl/kabanos

Na YouTube zespół udostępnił już 3 numery z płyty:

Cukiereczek http://www.youtube.com/watch?v=xOKqfz8RtWU

Buda dla Azora http://www.youtube.com/watch?v=qdmBaVthJC0

Chmurki http://www.youtube.com/watch?v=BYfsqSEWj1M

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *