Jesień z Bluesem

blues

Jesień z bluesem to najstarszy festiwal muzyki bluesowej w Polsce, w tym roku w dniach 20-23 listopada będzie miała miejsce jego 29 edycja.

20 listopada w Forum o godzinie 18:00 możemy zobaczyć spektakl Moja Nina łączący w sobie utwory Niny Simon z różnych okresów jej twórczości(przetłumaczone przez K. Groniec) z monodramem opartym na jej autobiografii. Bilety 15 zł, w dniu imprezy 20.

21 listopada w Forum o godzinie 19:20 odbędzie się koncert Terry Lovique Armstrong & The Black International Gospel, wykonują oni różne style muzyki gospel od tradycyjnej po nowoczesne. Bilety 15 zł-przedsprzedaż, 20 w dniu imprezy.

22 listopada w Forum o godzinie 18:00 koncert zespołów: Cynamonowa Kaczka, Veronica&Red Wine Serenaders( bilety po 40 zł). Następnie o 22:30 w Famie ma miejsce koncert Cheap Tabacco, bilety po 10 zł.

23 listopada w Famie o godz. 16:00  spotkanie z Ryszardem Glogerem-dziennikarzem, publicystą, który od lat zajmuje się bluesem. Jest autorem takich programów jak: Akademia Bluesa, W kręgu bluesa, Na krawędzi bluesa i rocka, Magazyn rockowy. O 18:00 koncert zespołów: Adam Kulish Trio, Babajack, Earl Thomas&His Band (bilety po 40 zł).

Serdecznie zapraszamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *