Opera i Filharmonia Podlaska zaprasza na promocyjne seanse „Czarodziejskiego fletu” z okazji Dnia Matki!

unnamed

OiFP przygotowała ofertę promocyjną z okazji Dnia Matki. Od dziś do 26 maja 2015 bilety na  „Czarodziejski flet” W.A. Mozarta można kupić w wyjątkowej cenie. Ponadto, tradycyjny bilet można zastąpić zaproszeniem ze specjalną dedykacją dla Mam!

Bilet do Opery to świetny pomysł na prezent z okazji Dnia Matki, a zbliżające się spektakle „Czarodziejskiego fletu” W.A. Mozarta to ostatnia szansa, by zobaczyć to baśniowe widowisko w tym sezonie artystycznym. W białostockiej inscenizacji akcja sceniczna XVIII-wiecznej opery, za sprawą laserów, świateł i projekcji multimedialnych, została przeniesiona w wymiar cyfrowy. Jest to możliwe dzięki rozwiązaniom technologicznym zastosowanym w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Reżyserem spektaklu jest Jarek Marszewski, a autorami scenografii i kostriumów są Monika Graban i Radek Dębniak.

fot. M. Heller

Bilety zakupione w ramach promocji można wymienić na zaproszenie ze specjalną dedykacją dla Mam. Oferta obowiązuje wyłącznie w kasach OiFP oraz dotyczy majowych i czerwcowych spektakli „Czarodziejski flet” W.A. Mozarta. W ramach akcji jeden klient może zakupić maksymalnie 5 biletów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *