Atrakcje Teatru Dramatycznego z okazji Dnia Dziecka

gra-o-ton-dzień-dziecka-strona

TEATR NAUKOWY „GRA O TON”

Z okazji Dnia Dziecka 1 i 2 czerwca zapraszamy wszystkie dzieci na spektakl Teatr naukowy „Gra o ton” oraz do wspólnej zabawy w laboratorium dźwięku. Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki przygotował dla najmłodszych wiele ciekawych atrakcji.

Mateusz i Basia uwielbiają odwiedzać swojego pradziadka. Zawsze dowiadują się tam czegoś ciekawego. Tym razem starszy pan opowie prawnukom kryminalną historię osadzoną w czasach odkryć naukowych wieku XIX. Czy wynalazek ekscentrycznego naukowca powstrzyma bezwzględną baronessę? Czy uda się zatrzymać podstępny plan wpływowej i zamożnej kobiety? Zagrożony jest podmiejski park i wszystkie żyjące w nim zwierzęta. Kto, a może co będzie w stanie go ocalić? Trop prowadzi do niezwykłej pracowni Antoniego Decybela i jego wynalazków mających moc władania dźwiękiem. Aby jednak okazały się pomocne będziemy musieli najpierw poznać zasady ich działania.

Z okazji Dnia Dziecka Teatr Dramatyczny przygotował kilka niespodzianek związanych ze spektaklem. W teatralnym holu zamienionym w laboratorium dźwięku będzie można poeksperymentować z dźwiękiem i stworzyć swój własny instrument! Najmłodsi zobaczą jak zrobić własną harfę, tamburyn, fletnię Pana, a także swój własny telefon.

Na Teatr naukowy „Gra o ton” oraz wspólną zabawę zapraszamy 1 i 2 czerwca o godz. 12:00.

Bilety na spektakle w cenie 20 zł dostępne są w Kasie Teatru oraz na www.dramatyczny.pl/bilety.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *