Category Archives: Seven Festival 2014

Rusowicz & Przemyk na Seven Festival 2015

ANIA RUSOWICZ i RENATA PRZEMYK kolejnymi artystkami, które wystąpią podczas Seven Festival 2015!

seven_1

Miło nam poinformować, że w Węgorzewie podczas Seven Festival 2015 wystąpią 2 czołowe artystki polskiej sceny muzycznej – Ania Rusowicz oraz Renata Przemyk.

(więcej…)

Konkurs Grand Prix – pierwsze rozstrzygnięcia

seven-festival

31 marca  br.  zakończył się pierwszy  etap eliminacji do konkursu głównego na Seven Festival. Decyzją  dziennikarzy Programu 3 Polskiego Radia do dalszego etapu – głosowania  sms –  zaproszone zostały następujące grupy: (więcej…)

Napalm Death i Chemia zamykają skład tegorocznego Seven Festival.

seven-festival

Napalm Death i Chemia to dwie ostatnie grupy, które uzupełniają tegoroczny skład zespołów występujących na Seven Festival.

(więcej…)

Duża dawka mocnego grania i szalone pomysły na scenie – kolejne grupy potwierdziły swój udział na Seven Festival Węgorzewo 2014.

seven-festival

Wypełnia się skład zespołów występujących na trzech scenach tegorocznej  edycji Seven Festival.  Do już potwierdzonych grup otwierających  festiwal na scenie Music & More  doszły   Mojra i Łydka Grubasa. Do sobotnich gwiazd Sceny Głównej dołączy znany już z poprzedniej edycji festiwalu RaptureFeast, który będzie supportował Kazika Na Żywo,  natomiast w niedziele na scenie Grand Prix na polu namiotowym wystąpi Venflon. (więcej…)

Doświadczenie i młodość czyli Luxtorpeda i Cuba De Zoo na Scenie Głównej w lipcu w Węgorzewie na Seven Festival.

  Poszerza się lista zespołów, które zagrają na tegorocznej edycji Seven Festival. Do ogłoszonych wcześniej zespołów doszły kolejne dwa – Luxtorpeda i Cuba De Zoo.

Luxtorpeda – polska grupa wykonująca szeroko pojętą muzykę rockową. Powstała w 2010 roku z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Roberta Friedricha, znanego chociażby z Acid Drinkers, Arka Noego, KNŻ czy 2Tm2,3. Muzyk do współpracy (więcej…)

HEROES GET REMEMBERED na Seven Festival

HEROES GET REMEMBERED to nowe, unikatowe brzmienie na polskiej scenie muzycznej. Zespół porusza się między klimatami amerykańskiego rocka i post-hardcore, czasem zahaczając o nieco lżejsze rejony. Jednocześnie, cały czas konsekwentnie kształtują swój (więcej…)

Happysad i Raz Dwa Trzy na Seven Festival

Kolejne potwierdzone zespoły!

Wiemy już, że Behemoth nie zagra…ale organizatorzy prezentują kolejne zespoły, które zagrają:

Happysad jest zespołem rockowym, założonym w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej. Muzyka happysad to regresywny rock, dopełniony charakterystycznymi tekstami. Zespół ma na koncie ponad 750 koncertów w całym kraju.

(więcej…)

Seven Festival- Behemoth NIE zagra w Węgorzewie…

Niestety potwierdziły się informacje dotyczące „nagonki” na organizatorów Seven Festival, a wszystko przez to, że zespół pokroju Behemotha wciąż budzi ogromne kontrowersje w polskiej zaściankowej rzeczywistości…

Oto wpis z facebook’a, dodany przez Aleksandra Iwaniuka (jednego z organizatorów), w którym tłumaczy:

(więcej…)

DESDEMONA I OSADA VIDA NA SCENIE MUSIC & MORE W WĘGORZEWIE

image004

Poszerza się lista zespołów, które zagrają na  tegorocznej  edycji Seven Festival. Do już wcześniej potwierdzonych  doszły   grupy   DESDEMONA i OSADA VIDA. Obie zagrają w czwartek, 10 lipca na Scenie Music & More na Placu Wolności.    Seven Festival odbędzie się w dniach 10-13 lipca 2014 r. Swój udział w festiwalu potwierdziły już nastepujace zespoły: Lady Pank Symfonicznie, Arch Enemy, Epica, Kazik Na Żywo, Behemoth, Decapitated, Collage, The Analogs, Blindead, Kozak System.   Więcej informacji o zespołach w rozwinięciu:)

(więcej…)

KOZAK SYSTEM – z Kijowskiego Majdanu na SF 2014!!!

Poszerza się lista zespołów, które zagrają na przyszłorocznej edycji Seven Festival. Do już wcześniej potwierdzonych doszła kijowska grupa KOZAK SYSTEM.

Kozak System to pierwszy z grupy młodych zespołów którzy zabrzmią już pierwszego dnia festiwalu na scenie Music & More na Placu Wolności , w czwartek, 10 lipca 2014 r. Powstał w lutym 2012 roku z byłych członków grupy Haydamaky. Muzykę zespołu określa się jak folk-rock, słychać w niej wpływy reggae, rocka i tradycyjnej muzyki ukraińskiej oraz bałkańskiej.

Kozak System utworzyli byli członkowie zespołu Haydamaky, którzy opuścili grupę. Jesienią 2012 roku zakończyły się prace nad pierwsza płytą zespołu, która otrzymała tytuł „Shablia”. Do współpracy zaproszono wielu znanych (więcej…)