Category Archives: Zdanowicz Paulina

Halfway 2013

hfway

 

Do Festivalu zostało już niewiele czasu. Zapraszam na krótkie wspominki jak wyglądało to w tamtym roku. A dla niezdecydowanych mam nadzieję, że relacja rozwieje wszystkie wątpliwości.

 

 

 

 

Halfway2013 by Radiosupeł on Mixcloud

Odśnieżanie dla kultury – Białystok 21.01.2013 REPORTAŻ

Relacja z happeningu studenckiego w Białymstoku – 21.01.2013. Akcja przeprowadzona m. in. w celu przypomnienia władzom miasta, że kultura w Białymstoku jest potrzebna i nie należy obcinać na nią wydatków z budżetu.

(więcej…)

Otwórz Oczy 12.12.2012

Homeopatia – rozmowa z Panią Prezes PTHK

W związku ze szkoleniem dla farmaceutów, które odbyło się 1 grudnia 2012 w Białymstoku, przeprowadziliśmy krótką rozmowę z Panią Prezes Polskiego Towarzystwa Homeopatii Klinicznej – Magdaleną Wojciechowską.

Wywiad z Lilly Hates Roses

Zapraszamy do odsłuchania wywiadu z młodym zespołem Lilly Hates Roses, który zagrał świetny choć krótki koncert w Klubokawiarni Gram Off On.
Występ w Białymstoku był drugim, który się odbył w ramach trasy koncertowej zespołu pt. Lost Kids Tour.

Otwórz Oczy 19.11.12

Relacja z My Stage

logo-my-stage-white+orange

MyStage – pierwszy dzień przeglądu za nami!

logo-my-stage-white+orange

Drodzy Słuchacze,

Kto z Was był wczoraj na Węglowej, ten wie, że dzisiejszego koncertu nie można sobie odpuścić. Już o godz.19:00 Węglowa ponownie zapełni się ludzmi i dobrą muzyką rockową. My tam będziemy! Gorąco namawiamy Was do udziału w tym bardzo fajnym festiwalu. Jest to doskonała forma spędzenia czwartkowego wieczoru w niesamowitym miejscu, przy dzwiękach muzyki i wśród ciekawych ludzi. Do zoba!

 

 

(więcej…)

Otwórz Oczy 11.04.2012

Otwórz Oczy 16.03.2012

Protesty Rosja, Gry terapeutyczne, Goldman Sachs sekrety, Afera solna

(więcej…)