Category Archives: Sielewonowicz Anna

AUDIORVIER – ZNAMY CZASOTABLICZKĘ!

audioriver2010_kv630

Jak w tytule, czyli twórcy festiwalu odsłaniają przed Nami kolejne karty. Jest to połączone z ważną zmianą odnośnie biletów jednodniowych – w tym roku możecie je nabyć już teraz! Zatem sprawdzajcie, kiedy i gdzie występuje Wasz artysta!

(więcej…)

WIELKI SHOW ZESPOŁU AlcoholicA NA SEVEN FESTIVAL!seven_1Po raz pierwszy w historii węgorzewskiej na scenie głównej wystąpi AlcoholicA. Występ tego jednego z najpopularniejszych cover – bandów to gwarancja dobrej rockowej zabawy. Zespół, który koncertuje już od ponad 10 lat ma swoich wiernych fanów, którzy zapełniają sale koncertowe na terenie całego kraju.

W Węgorzewie AlcoholicA wystąpi w klasycznym repertuarze formacji Metallica, którą dowodzi James Hetfield i Lars Urlich .

(więcej…)

Bo No Bo na Audioriver 2015

audioriver2010_kv630

Tego sami się nie spodziewaliśmy, nawet wczoraj zasypiając do BlackSands (btw. czytaliśmy ostatnio ranking płyt, do których najlepiej się zasypia i ww. płyta z 2012 roku bezapelacyjnie wygrała wśród ankietowanych Brytyjczyków) It’s official: Bonobo na plaży w Płocku, co prawda w wersji z djskim setem, ale Nas satysfakcjonuje to w pełni ^^

Tych, którzy znają Bonobo powinna zadowolić obecność kolegi ze Słowenii – Grammatika, fana mixów soulu z dubstepem, dubstepu z funkiem, funku z hip-hopem i tak mógłby mieszać każde z każdym Jeżeli natomiast nie jest Wam znana jego twórczość, polecamy wgooglować, bo wszystkie swoje płyty udostępnia za darmo w sieci.

Ozdobą trzeciego dnia festiwalu, czyli Sund/Day będzie Naszym zdaniem ogłoszony dziś Black Coffee – „świeżynka” w Europie, choć jeżeli ktoś z Was interesuje się muzyką i producentami z Czarnego Lądu z pewnością tak go nie nazwiecie, bo tam jest już prawdziwą legendą. Live prezentowane na Jego kanale YouTube naprawdę robią wrażenie, nie możemy się doczekać

Nie nie, zdecydowanie nie zapomnieliśmy o Adamie Beyerze, który także pojawi się na płockiej scenie. Fani tego gatunku będą mieli co robić na tegorocznej edycji – Zenker Brothers i CW/A live to kolejni artyści, którzy wystąpią w ramach sceny techno

Pozostali twórcy i producenci ogłoszeni dziś na stronie festiwalu to: – Joy Orbison – ALSO – Breakage – DJ Marky – Dieselboy

Spieszcie się, ceny biletów wzrastają już we wtorek! Pełne info odnośnie karnetów czeka na Was na stronie festiwalu: www.audioriver.pl

Natomiast krótkiej charakterystyki niektórych z zaprezentowanych dzisiaj artystów wraz z ich największymi przebojami spodziewajcie się w najbliższym #DobryWieczórSalem

Do zobaczenia #naPlaży i…Słuchajcie Radiosupła!

Mateusz Ollik, Anna Sielewonowicz

 

Strzał w 10 na 10 lat Audioriver

Na tę infofdsafdasrmację czekaliśmy od dawna, organizatorzy Audioriver   2015 wyciągnęli swojego asa z rękawa i wyjawili, że na plaży w Płocku  wystąpi legenda muzyki elektronicznej i eksperymentalnej, duet UNDERWORLD!

Jeżeli oglądaliście „Trainspotting” to ten mega kawałek z końcówki filmu to właśnie „Born Slippy” Underworld’u

Link do całego artykułu znajdziecie poniżej, a my tylko dodamy, że do 13 maja macie okazję nabyć bilety w tańszej opcji, więc jeżeli obecność ekipy z Essex Was przekonuje, do dzieła!
Wszystkie nowinki odnośnie festiwalu prezentujemy także w audycji Dobry Wieczór Salem w czwartki o 19:30. Jeśli chcecie poczuć dobry elektroniczny klimat, zapraszamy!

Słuchajcie Radiosupła!

http://www.audioriver.pl/Underworld_na_Audioriver_2015,4691,1.html

ŻubrOFFka-dzień drugi!

ŻubrOFFka-dzień drugi! by Radiosupeł on Mixcloud

Czas na ŻubrOFFkę! [Zdjęcia z festiwalu]

plakat_zubroffka_2014_www

Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych ŻUBROFFKA jest imprezą otwartą i bez granic, szanującą odmienność oraz różnorodność tak charakterystyczną dla podlaskiej ziemi, miejscem spotkań twórców otwartych na ŚWIAT, LUDZI, posiadających poczucie HUMORU oraz ceniących NATURĘ i jej wytwory. Festiwal stara się być platformą wymiany nowoczesnych idei i myśli, która umożliwia kreatywne spotkania twórców z Wschodu i Zachodu.


Przez 6 lat Festiwal mocno ewoluował – z małej kameralnej imprezy w klubie FAMA do największej w północno-wschodniej Polsce imprezy filmowej – konkursy OKNO NA WSCHÓD oraz CAŁY TEN ŚWIAT prezentują najciekawsze filmy krótkometrażowe powstałe poza Polską. Dodatkowo, całkowity ogląd na krótkometrażowe kino zapewniają konkursy skierowane do twórców z Polski: AMATORZY, STUDENCI i NIEZALEŻNI.

Nie lada gratką jest GRAND PRIX FESTIWALU – 2.000 € !!!

Specjalnymi nagrodami uhonorowane zostaną: najlepsza Animacja, Dokument, Fabuła oraz dodatkowo autor Najlepszych Zdjęć.

Skoro ŻUBROFFKA słynie z wyrobionej Publiczności, to specjalne miejsce na liście nagród zajmuje NAGRODA DZIKIEGO ŻUBRA, czyli NAGRODA PUBLICZNOŚCI – organizatorzy mają pewność, że nagroda trafi także w tym roku do twórcy filmu wybitnego!

 

ŻubrOFFka, dzień pierwszy!

ŻubrOFFka-początek festiwalu 04.12.2014 by Radiosupeł on Mixcloud