Category Archives: Kinga Krasuska

HALFWAY FESTIVAL BIAŁYSTOK 2014 – dzień trzeci, ostatni.

Ostatniego dnia festiwalu na temat wrażeń wypowiedzieli się uczestnicy oraz jeden z wolontariuszy. Wywiadu udzielili wszyscy artyści: Navi, Daniel Spaleniak, Hymnalaya, Lisa Hannigan oraz Ewert and the Two Dragons. Tuż po zakończeniu wszystkich koncertów HFB 2014 podsumowała Ilona Karpiuk – jeden z organizatorów…

Halfway Festival Białystok 2014 – trzeci i ostatni dzień festiwalu. by Radiosupeł on Mixcloud

Halfway Festival Białystok 2014 – dzień drugi

Materiał z drugiego dnia Halfway Festival Białystok 2014 rozpoczyna krótka relacja z pikniku na bojarskiej plaży, gdzie Kinga Krasuska miała okazję chwilę porozmawiać z wypoczywającymi uczestnikami festiwalu i relaksującym się tam zespołem Hymnalaya. Natomiast tuż po koncertach wywiadu udzielili kolejno: Lord & The Liar, Fismoll, duet Pascal Pinon – siostry Jófríður (znana również z występów w islandzkim zespole Samaris) i Ásthildur Ákadóttir, Theodore oraz Shara Worden – wokalistka My Brightest Diamond. Ciepło zapraszamy do wysłuchania!

Halfway Festival Białystok 2014 – dzień drugi. by Radiosupeł on Mixcloud

Halfway Festival Białystok 2014 – dzień pierwszy

SCR Radiosupeł zmierzył się z próbą ukazania odrobiny klimatu tegorocznego Halfway Festival/ W Połowie Drogi, który odbył się w ostatni weekend czerwca. Przed Wami relacja z dnia pierwszego: muzyka, krótkie rozmowy z artystami tuż po koncertach, słowne opisy. A wszystko w chronologicznej kolejności, żeby jeszcze bardziej przybliżyć Wam atmosferę tego wydarzenia…

Halfway Festival Białystok 2014 – relacja z dnia pierwszego. by Radiosupeł on Mixcloud

Relacja z konferencji Halfway Festiwal 2014

Krótka relacja z konferencji Halfway Festiwal Białystok 2014 by Radiosupeł on Mixcloud

A oto krótka relacja z ostatniej konferencji n/t Halway Festiwal 2014. Jako, że nie chcemy się powtarzać, konferencję skróciliśmy maksymalnie-opowiada ona po części o problemach, na jakie natknęli się organizatorzy podczas przygotowań do tak niezwykłego festiwalu jakim jest Halfway Festival/ W Połowie Drogi. By dowiedzieć się, kto zagra na Halfway’u w tym roku, zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Panią Iloną Karpiuk, przeprowadzony niedawno przez Kingę Krasuskę: http://radiosupel.org/rozmowa-przy-kawie-o-halfway-festival-bardzo-klimatyczna-zapraszamy/. Serdecznie zapraszam do wysłuchania obu nagrań. Widzimy się na Halfway’u?

Rozmowa „przy kawie” o Halfway Festival…bardzo klimatyczna… zapraszamy!

O Halfway Festival słów kilka… by Radiosupeł on Mixcloud

WYWIAD Z PANEM MARKIEM CZECHEM, ALTOWIOLISTĄ ROYAL STRING QUARTET

Wywiad z Panem Markiem Czechem, skrzypkiem grającym w Royal String Quartet by Radiosupeł on Mixcloud

Wywiad z Krzysztofem Grzybowskim

Wywiad z Krzysztofem Grzybowskim, wybitnym polskim klarnecistą, który wystąpi 21.02.2014r. w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Serdecznie zapraszamy!

Wywiad z Krzysztofem Grzybowskim by Radiosupeł on Mixcloud

Wywiad z Danutą Dąbrowską-Charytoniuk, Dyrektor Biblioteki Głównej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku

Wywiad z Dyrektor Biblioteki Głównej UMB, Danutą Dąbrowską-Charytoniuk by Radiosupeł on Mixcloud