Category Archives: Festiwal My Stage

Oddaj głos na zespół Polska B z Białegostoku w prestiżowym konkursie HARD ROCK CAFE!

Foto1

Od czasu Kasy Chorych, w Białymstoku nie było gwiazd. Teraz, jeżeli chcecie, pojawi się pierwsza! Podlaska kapela POLSKA B (zwycięzca m.in. Festiwalu Mystage), jako jedyna z naszego regionu, zakwalifikowała się do międzynarodowego turnieju Hard Rock Rising. Jeżeli wygra, wyruszy w światową trasę koncertową oraz podpisze kontrakt płytowy. To nie żart!!! To wielka szansa. Od nas wszystkich zależy, czy uda się ją wykorzystać!

(więcej…)

Wyniki konkursu Luxtorpeda

rrr

Znamy już nazwiska osób, które wygrały konkurs związany z festiwalem MyStage 🙂 Nagrodą były 2  wejściówki na poniedziałkowy koncert finałowy podczas, którego poznamy zespół – laureata konkursu dla młodych kapel. A gwiazdą wieczoru będzie Luxtorpeda.

 

 

 

 

(więcej…)

KONKURS Luxtorpeda – został jeden dzień!

luxtorpeda

Ostatnia szansa na wygranie biletów na koncert Luxtorpedy, który odbędzie się 5 listopada na Węglowej, podczas finału MyStage !!

 

 

(więcej…)

Relacja z My Stage

logo-my-stage-white+orange

KONKURS Luxtorpeda!

konkurs

W związku ze zbliżającym się wielkimi krokami koncertem Luxtorpedy, który będzie zwieńczeniem festiwalu MyStage, chcielibyśmy ogłosić konkurs! Do wygrania mamy 2 bilety na koncert finałowy MyStage, który odbędzie się już 5 listopada na Węglowej!

 

(więcej…)

MyStage – pierwszy dzień przeglądu za nami!

logo-my-stage-white+orange

Drodzy Słuchacze,

Kto z Was był wczoraj na Węglowej, ten wie, że dzisiejszego koncertu nie można sobie odpuścić. Już o godz.19:00 Węglowa ponownie zapełni się ludzmi i dobrą muzyką rockową. My tam będziemy! Gorąco namawiamy Was do udziału w tym bardzo fajnym festiwalu. Jest to doskonała forma spędzenia czwartkowego wieczoru w niesamowitym miejscu, przy dzwiękach muzyki i wśród ciekawych ludzi. Do zoba!

 

 

(więcej…)

Znamy już zespoły konkursowe MyStage !!!

logo-my-stage-white+orange

Do przeglądu zgłosiło się 36 zespołów z całego Podlasia. Przysłały one próbki własnej twórczości w postaci dwóch autorskich utworów. Z pośród wszystkich zgłoszeń festiwalowe Jury przy udziale Pawła Małaszyńskiego wyłoniło 18, które  zaprezentuje się na żywo przed publicznością w dniach 24-26 października w koncertowni Węglowa.

 

 

 

(więcej…)

Giełda muzyczna jako atrakcja festiwalu MyStage

Jeżeli masz jakieś stare płyty lub inne rzeczy związane z muzyką, wpadnij na węglową w dniach 24-26 października.

Dostaniesz od nas bezpłatnie miejsce oraz stolik, aby w łatwy sposób wymieniać się i handlować rzeczami, z których może nie korzystasz a na pewno ktoś chętnie je od Ciebie odkupi.

Wstęp jest bezpłatny – jedynie cena biletu wejściowego 5 zł na teren przeglądów.

(więcej…)

MyStage czyli festiwal jakiego w Białymstoku jeszcze nie było…

Drodzy Słuchacze,

Mamy zaszczyt zaprosic Was do aktywnego uczestnictwa w nowym przedsięwzięciu –
MyStage Rock Festiwal 2012. Jest to projekt muzyczno – festiwalowy, który odbędzie się na
przełomie października i listopada w Białymstoku, na Węglowej.

(więcej…)